facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Uhlík
  • Uhlík
  • Uhlík
  • Uhlík

Uhlík

Pohlaví:kocour
Věk:3 měsíce
Kastrovaný:ne
Čipovaný:ne
Tetování:ne
K dětem:ano
Nachází se:Středočeský kraj

Pár slov o mně

Uhlík se, stejně jako jeho sourozenci, narodil kočce, která patří slečně bez domova. Ta sama žije ve stanu, ale i tak se o koťátka v rámci svých možností dobře starala. Dohodli jsme se s ní, že se koťátek ujmeme a najdeme jim nový domov a dospělé kočky, které v lokalitě žijí, také vykastrujeme. Ty slečně zůstaly, a ta se o ně dobře stará.

Nyní tedy hledáme domov Uhlíkovi a jeho sourouzencům. Uhlík se narodil na začátku května, je odčervený, naočkovaný a zdravý.

Podmínkou adopce je kastrace!

Kontakt pro zájemce

Zájemci kontaktuje Petru Botkovou ze Psího života a to na emailu teren@psizivot.com nebo na telefonním čísle 608 101 903.

Sdílet