facebookkontaktdomecek

Podmínky adopce

Nové majitele pro zvířata důkladně vybíráme. Psi a kočky za sebou často mají otřesné zážitky, proto je velmi důležité, aby nový domov byl opravdu trvalý. Zvíře si se svým majitelem také musí „sednout“. Se zájemci a adopci se osobně sejdeme, abychom se co nejvíce dozvěděli o podmínkách, do kterých má být zvíře umístěno, důvodech k pořízení domácího mazlíčka apod. Následuje min. jedna společná procházka se psem a návštěva budoucího domova, abychom reálně viděli, jaké podmínky zvířeti dokážete zajistit a jak se zvíře v tomto prostředí chová. Poté následuje přibližně týdenní pauza, aby si budoucí majitel a jeho rodina rozmysleli, zda mají o konkrétní zvíře opravdu zájem. My si naopak v klidu promyslíme, zda je prostředí a rodina pro zvíře ta pravá. Pokud se vše bude pozitivně vyvíjet, následuje podpis adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.500 Kč a předání zvířete.

Zájemci o adopci zvířete pište na mail uvedený v kontaktech. Do mailu popište, proč chcete zvíře adoptovat, proč konkrétního jedince a jaké máte podmínky k držení zvířete.

  • Sára
  • Sára
  • Sára
  • Sára

Sára

Pohlaví:fena
Výška:45 cm
Váha:20 kg
Kastrovaný:ano
Čipovaný:ne
Tetování:ne
K dětem:ne
Umístění:byt či zahrada s přístupem do domu
Nachází se:Praha

Pár slov o mně

Hledáme nový domov pro fenku Sáru a jejího syna Rona, kteří patří paní Světlaně, paní bez domova. O pejsky bylo vždy dobře postaráno, paní Světlaně ale nečekaně zemřel manžel a ona teď na všechno zůstala sama :-/ Společně péči o tři pejsky zvládali dobře, nyní ale paní Světlana na všechny psy nestačí, a tak se dva z nich se rozhodla darovat do dobrých rukou... Podaří se nám touto cestou najít pro Sáru a Rona nový domov?

Fenka Sára je tříletá kříženka, bezproblémová, kastrovaná, mazlivá, chodí na vodítku, se psy problém nemá, má ráda pozornost, "hrne se do náruče":-)  Je samozřejmě možné adoptovat každého pejska zvlášť.

Dvouletý pes Ron je její syn - je to trochu torpédo, neumí moc chodit na vodítku a není tak dobře socializovaný, jako Sára. Je méně mazlivý než Sára, ale taky se nechá pohladit, má rád pozornost, ale má problém s jinými psy (s fenkami je v pohodě). 

Na děti není Sára zvyklá a nevíme, jak by se k nim chovala. Je ale hodná a trpělivá, není to útočná fenka.

Kontakt pro zájemce

Sára se nyní nachází v Praze. Pro bližší informace o adopci nám rovnou volejte na 702 617 395 nebo pište na jarmila.pavkova@psizivot.com.

Sdílet